Przejdź do treści głównej

Chcesz zbierać darowizny na swojej stronie www? Wypróbuj wplacam.ngo.pl! [infografika]

autor(ka): Renata Niecikowska, ngo.pl
2018-08-01, 15:12
Skorzystaj z nowej usługi ngo.pl, która ułatwia pozyskiwanie Darczyńców w Internecie. Wejdź na wplacam.ngo.pl!

Z wplacam.ngo.pl może skorzystać każda organizacja zarejestrowana w KRS, która chce zbierać darowizny on-line i lepiej komunikować się z Darczyńcą. Zakłada konto we wplacam.ngo.pl, podpisuje umowę i aktywuje system płatności PayU. W administratorze swojego konta tworzy kampanię, a następnie wstawia jej kod (iframe) na stronie www swojej organizacji.

Gotowe! Można już pozyskiwać darowizny i Darczynców on-line!

Obejrzyj naszą infografikę!

UWAGA: Operator płatności pobiera za obsługę systemu płatności kwotę w wysokości 1,6% (jak przy każdej płatności internetowej) od każdej dokonanej wpłaty Darowizny on-line na rzecz Usługobiorcy (0,5% z tej kwoty jest przekazywane Stowarzyszeniu Klon/Jawor, które przeznacza ją na obsługę systemu wplacam.ngo.pl).

WYPRÓBUJ WPLACAM.NGO.PL! >

Przeczytaj także >>

 


Informacja własna portalu ngo.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 10 2

Skomentuj

KOMENTARZE

  • [+] Rozwiń komentarz nie idzie się zalogować ~krzysztof 28.06.2018, 06:13 jakiś problem jest ??? ODPOWIEDZ
  • [+] Rozwiń komentarz przekłamanie w infografice ~dociekliwy 09.04.2018, 10:56 Niestety z tego systemu nie korzysta się bezpłatnie jak sugeruje infografika. Ponoszona jest opłata dla PayU w wysokości 1,6% zbieranej kwoty z czego 0,5% jest dla stowarzyszenia Klon/Jawor. Warto aby ta informacja wyraźnie była zaznaczona w infografice inaczej infografika zainteresowanych wprowadza w błąd. Nie stosujcie jako portal dla organizacji tzw. ukrytych opłat lub jak kto woli coś drobnym druczkiem. ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia społeczna
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • nowe technologie
  • PR, promocja, wizerunek
  • wspieranie organizacji