Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że ngo.pl ma swój sklep? Praktyczne poradniki, kursy online Odwiedź sklep.ngo.pl

Fundusze

Szukaj

Wyróżnione

 • Program Grantowy #HELPUKRAINE 2022 powstał jako odpowiedź na potrzeby milionów dzieci, które uciekły ze swojego kraju w związku z agresją Rosji na Ukrainę. Wsparcie mogą uzyskać projekty, które planują złagodzić skutki nagłych zmian w życiu dzieci ukraińskich uchodźców wojennych, zwłaszcza tych, które przebywają w Polsce bez rodzin. Chcemy dać im wszystkim możliwość dostrzeżenia bezpieczeństwa, który otwiera horyzont dorastania w jak najbardziej zbliżonych do normalności warunkach środowiskowych. Jednocześnie chcemy, aby nawet najmniejsze społeczności lokalne, położone z dala od aglomeracji metropolitalnych, mogły inicjować projekty na rzecz integracji uchodźców w środowisku lokalnym, inicjatywy sprzyjające wzajemnemu poznaniu, integracji w szkołach i w czasie wolnym od zajęć, a także wsparcie psychologów, mediatorów kulturowych i pracowników socjalnych, którzy mogą pomóc dzieciom ukraińskim w procesie akceptacji tej nowej normalności, ale także społecznościom lokalnym w zaakceptowaniu i integracji tych nowych mieszkańców.

  Cała Polska
  Nabór do
  Prywatny
  Łączny budżet nieznany
  Do 100% dofinansowania
  Dotacje od 3 tys. do 10 tys.
  Ukraina
  AVSI Polska
 • Strefa społeczna na Święcie Wolności i Praw Obywatelskich w Gdańsku - 4 czerwca - Granty dla NGOs. Zapraszamy do Gdańska w dniach 4-5 czerwca na trzecią edycję Strefy Społecznej w ramach Święta Wolności i Praw Obywatelskich. Celem strefy jest pokazanie problemów, z jakimi mierzy się społeczeństwo w Polsce oraz rozwiązań proponowanych przez organizacje pozarządowe i grupy nieformalne. Na sfinansowanie kosztów organizacyjnych i programowych udziału w wydarzeniu Fundacja Gdanska przyzna do 100 grantów o wartości 2 tys. zł.

  Cała Polska
  Nabór do
  Prywatny
  Łączny budżet 200 tys. PLN
  Do 100% dofinansowania
  Dotacje do 2 tys.
  Ukraina , Pożytek publiczny i 1% , Promocja, media społecznościowe , Wzmacnianie III sektora , Aktywność obywatelska , Prawa człowieka , Działalność lokalna , Współpraca z administracją , Wolontariat , Dobroczynność, filantropia , Współpraca z biznesem, CSR , Działalność międzynarodowa , Unia Europejska , Edukacja i wychowanie , Ekologia, zwierzęta , Kultura i tradycja , Sport, czas wolny
  Fundacja Gdańska
 • W ramach programu Google Ad Grants, organizacja non-profit może korzystać z reklam tekstowych Google Ads. Dowiedz się czy Twoja organizacja może skorzystać z programu i umów bezpłatną konsultację.

  Cała Polska
  Nabór całoroczny
  Zagraniczny
  Łączny budżet nieznany
  Procent dofinansowania nieznany
  Dotacje do 10 tys.
  Promocja, media społecznościowe
  Webup! S.C.
Informacje o funduszach
dla organizacji pozarządowych
Zestaw bieżących informacji o konkursach, dotacjach ogólnopolskich oraz lokalnych (wojewódzkich, miejskich, gminnych) dla stowarzyszeń i fundacji. Dostaniesz w każdy czwartek.

Znalezione konkursy

Znaleziono 393 wyników.

Sortowanie konkursów:

Filtry

Lokalizacja

Dofinansowanie

Dofinansowanie

%

%

Pomóż nam pomagać dalej