Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Poradnik PDF o sprawozdaniu finansowym za rok 2023 Wiarygodne i aktualne źródło informacji. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Otwarty konkurs ofert na zadania publiczne Województwa Śląskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w 2024...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na zadania publiczne Województwa Śląskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w 2024 r. pn. „Realizacja projektu, pn: „Rejsy statkiem po Kanale Gliwickim”, wybranego przez mieszkańców województwa śląskiego w ramach V edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego
Nabór od 12.02.2024 do 05.03.2024 23:59
Departament Turystyki
Łączny budżet 99,3 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 99,3 tys. PLN
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Departament Turystyki ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na zadania publiczne Województwa Śląskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w 2024 r. pn. „Realizacja projektu, pn: „Rejsy statkiem po Kanale Gliwickim”, wybranego przez mieszkańców województwa śląskiego w ramach V edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego..

Zarząd Województwa Śląskiego ogłasza Otwarty konkursu ofert na zadania publiczne Województwa Śląskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa  w 2024 r. pn. „Realizacja projektu, pn: „Rejsy statkiem po Kanale Gliwickim”, wybranego  przez mieszkańców województwa śląskiego w ramach V edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama