Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Poradnik PDF o sprawozdaniu finansowym za rok 2023 Wiarygodne i aktualne źródło informacji. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Otwarty konkurs ofert na zadania publiczne Województwa Śląskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w 2024...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na zadania publiczne Województwa Śląskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w 2024 r. pn. „Organizacja i promocja II edycji Festiwalu Beskidów i Śląska Cieszyńskiego – „Dziewięćsił”
Nabór od 12.02.2024 do 05.03.2024 23:59
Departament Turystyki
Łączny budżet 600 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 600 tys. PLN
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Departament Turystyki ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na zadania publiczne Województwa Śląskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w 2024 r. pn. „Organizacja i promocja II edycji Festiwalu Beskidów i Śląska Cieszyńskiego – „Dziewięćsił”..

Zarząd Województwa Śląskiego ogłasza Otwarty konkursu ofert na zadania publiczne Województwa Śląskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa  w 2024 r. pn. „Organizacja i promocja II edycji Festiwalu Beskidów i Śląska Cieszyńskiego – „Dziewięćsił”.

 

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama