Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Poradnik PDF o sprawozdaniu finansowym za rok 2023 Wiarygodne i aktualne źródło informacji. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Otwarty konkurs ofert nr 46/2024/PBO na powierzenie realizacji zadań miasta Poznania w obszarze „kultura, sztuka...

Reklama
Otwarty konkurs ofert nr 46/2024/PBO na powierzenie realizacji zadań miasta Poznania w obszarze „kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego” (na rzecz mieszkanek i mieszkańców osiedla Sołacz w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2024)
Nabór od 22.01.2024 do 12.02.2024 17:00
Wydział Kultury
Łączny budżet 850 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 850 tys. PLN
Miasto Poznań, Wydział Kultury ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: OTWARTY KONKURS OFERT NR 46/2024/PBO NA POWIERZENIE REALIZACJI ZADAŃ MIASTA POZNANIA W OBSZARZE „KULTURA, SZTUKA, OCHRONA DÓBR KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO” (na rzecz mieszkanek i mieszkańcow osiedla Sołacz w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2024).

Treść ogłoszenia konkursowego wraz z kryteriami oceny ofert jest dostępna do pobrania w dokumentacji konkursowej jako załącznik nr 1.

Treść ogłoszenia konkursowego wraz z kryteriami oceny ofert, dostosowana dla osób słabowidzących i niewidomych korzystających z odczytu maszynowego jest dostępna do pobrania w dokumentacji konkursowej jako załącznik nr 2.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama