Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Organizacja turystyki i wypoczynku dla dzieci, młodzieży Na co NGO-sy powinny zwrócić uwagę? Dowiedz się 24.04 o 15.00 na #ngoplLIVE >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Gminy Krzeszowice w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Gminy Krzeszowice w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska w 2024 roku - ochrona pszczoły miodnej na terenie Gminy Krzeszowice
Nabór od 17.01.2024 do 09.02.2024 14:00
Urząd Miejski w Krzeszowicach
Łączny budżet 8,8 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 8,8 tys. PLN
Urząd Miejski w Krzeszowicach, Urząd Miejski w Krzeszowicach ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Gminy Krzeszowice w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska w 2024 roku - ochrona pszczoły miodnej na terenie Gminy Krzeszowice.

Ogłasza się otwarty konkurs ofert na realizację w 2024 roku następujących rodzajów zadań publicznych z dziedziny ekologii i ochrony środowiska:

  1. Ochrona pszczoły miodnej na terenie Gminy Krzeszowice                                                                                                                                                                                       Zlecenie realizacji zadania publicznego będzie mieć formę wspierania działań wraz z udzieleniem dotacji na jego dofinansowanie. Treść ogłoszenia otwartego konkursu ofert stanowi załącznik nr 1.

Na realizację zadań wybranych w ramach ww. konkursu przeznacza się środki finansowe w następującym podziale na zadania:

  1. Ochrona pszczoły miodnej na terenie Gminy Krzeszowice – 8 800,00 zł (osiem tysięcy osiemset złotych). W wyniku konkursu przewiduje się dofinansowanie jednej oferty.

 

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama