Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Organizacja turystyki i wypoczynku dla dzieci, młodzieży Na co NGO-sy powinny zwrócić uwagę? Dowiedz się 24.04 o 15.00 na #ngoplLIVE >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Otwarty konkurs ofert na realizację programów szkolenia sportowego luty - czerwiec 2024 r

Reklama
Nabór od 08.01.2024 do 30.01.2024 15:29
Departament Kultury, Promocji i Sportu
Łączny budżet 400 tys. PLN
Do 75% dofinansowania
Kwota dofinansowania nieznana
Urząd Miejski w Białymstoku, Departament Kultury, Promocji i Sportu ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na realizację programów szkolenia sportowego luty - czerwiec 2024 r..

Prezydent Miasta Białegostoku

w trybie art. 11, ust. 1 pkt 1, art. 13 ustawy dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2023 r. poz.571), ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych skierowanych do mieszkańców Miasta Białegostoku p.n.:

Realizacja programów szkolenia sportowego oraz uczestnictwo w zorganizowanej rywalizacji sportowej w okresie od 1 lutego do 30 czerwca 2024r.

w formie wspierania wykonywania zadania publicznego.

  1. Rodzaj i forma realizowanego zadania:
  1. Zadanie będzie wykonywane w formie realizacji programów szkolenia sportowego
    w dyscyplinach indywidualnych i zespołowych, organizacji lub uczestniczenia
    w rywalizacji sportowej, organizowanej przez właściwe związki sportowe, tj. treningi, zawody, w ramach prowadzonego szkolenia sportowego w różnych kategoriach wiekowych, w okresie od 1 lutego do 30 czerwca 2024 r.
  2. Oferent składa jedną ofertę na zadanie określone w ust. 1.
  3. W przypadku funkcjonowania obostrzeń związanych z epidemią SARS-CoV-2 oferent realizuje zadanie z uwzględnieniem wytycznych, określonych przepisami obowiązującego prawa.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama