Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Organizacja turystyki i wypoczynku dla dzieci, młodzieży Na co NGO-sy powinny zwrócić uwagę? Dowiedz się 24.04 o 15.00 na #ngoplLIVE >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy w 2024 roku pod nazwą Praskie Imprezy Sportowo-Rekreacyjne
Nabór od 27.11.2023 do 29.12.2023 15:59
Dzielnica Praga-Północ
Łączny budżet 30 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 8 tys. PLN
Młodzież, Seniorzy, Dzieci, Osoby z niepełnosprawnościami
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Dzielnica Praga-Północ ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy w 2024 roku pod nazwą Praskie Imprezy Sportowo-Rekreacyjne..

1. Organizacja imprez sportowych i sportowo-rekreacyjnych w formie: rodzinnych pikników, mistrzostw (na poziomie dzielnicowym), pucharów dzielnicy, turniejów (na poziomie dzielnicowym) w różnych dyscyplinach sportowych ( np. sztuki walki, biegi, piłka nożna, siatkówka, koszykówka, taniec, pływanie, a także innych).

2. Głównymi beneficjentami są dzieci i młodzież zamieszkała lub ucząca się na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, ale także seniorzy, osoby niepełnosprawne oraz pozostali mieszkańcy dzielnicy.

3. Organizacja imprezy sportowej lub sportowo- rekreacyjnej musi obejmować:

• zapewnienie opieki medycznej;

• wynajem obiektów sportowych;

• wynajem sprzętu sportowego;

• obsługę techniczną/sędziowską/prowadzących;

• zapoznanie z zasadami fair play/ zdrowego stylu życia/zdrowego odżywiania;

• ubezpieczenia OC i NNW całej imprezy;

• zakup nagród (pucharów, dyplomów i medali itp.);

• przygotowanie luz zakup materiałów promocyjnych (np. plakaty, ulotki, banery, roll-upy itp.) z uwzględnieniem obowiązku umieszczania na nich informacji o współfinansowaniu zadania przez m. st. Warszawa.

Nie dopuszcza się pobierania świadczeń pieniężnych od odbiorców zadania publicznego.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama