Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Nabór wniosków do 2. edycji Mikro Grantów

Reklama
Nabór od 13.09.2023 do 20.09.2023 23:59
Fundacja Orły Sportu
Łączny budżet 10 mln PLN
Do 95% dofinansowania
Dotacje do 30 tys. PLN
Młodzież, Dzieci
W wyniku rozstrzygnięcia Ministra Sportu i Turystyki Kamila Bortniczuka Fundacja Orły Sportu została Operatorem krajowym II Edycji Programu Mikro ranty i rozpoczęła nabór wniosków!

Ministerstwo Sportu i Turystyki przeznaczyło dodatkowe 10 mln zł na wsparcie ogólnodostępnych zajęć, turniejów, imprez sportowych i konkursów dla dzieci i młodzieży. Ogromne zainteresowanie programem to dowód na duże zapotrzebowanie na tego typu inicjatywy. 

Głównym celem Mikro Grantów jest aktywizacja sportowa uczestników, włączenie jak największej grupy ludności do regularnej aktywności, tak aby wypracować społeczeństwie nawyk podejmowania aktywności fizycznej odpowiednio często i intensywnie na każdym etapie życia.

W drugiej edycji Mikro Grantów możliwe jest otrzymanie wsparcia do 30 tys. złotych z zastrzeżeniem, że jedna organizacja może złożyć tylko jeden projekt.

Nabór wniosków trwa od 13 do 20 września 2023 do godziny 23.59. 

Wnioskodawcy ubiegający się o udzielenie wsparcia finansowego składają wnioski o udzielenie wsparcia wyłącznie w systemie elektronicznym AMODIT MIKRO GRANTY – edycja II

System AMODIT MIKRO GRANTY – edycja II jest dostępny na platformie internetowej pod adresem https://amodit.mikrograntysportowe.pl

Reklama