Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Nabór od 14.09.2023 do 01.10.2023 23:59
Ashoka
Laura Górska: lgorska@ashoka.org
Łączny budżet 32 tys. USD
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 3,2 tys. USD
Mniejszości narodowe, Cudzoziemcy, migranci
Zapraszamy do udziału w 5. edycji programu Hello Entrepreneurship. Dołącz do społeczności przedsiębiorczych i aktywnych społecznie osób z doświadczeniem migracji. Otrzymaj wsparcie finansowe i merytoryczne na rozwój swojej inicjatywy.

Hello Entrepreneurship to program realizowany przez Ashokę w Polsce we współpracy z Citi Foundation. Partnerem merytorycznym programu jest Fundacja Citi Handlowy im. L. Kronenberga. Już po raz piąty wspieramy przedsiębiorczość społeczną osób z doświadczeniem migracji, które chcą działać na rzecz siebie i innych. Widzisz problem i chcesz go rozwiązać? Chcesz działać, ale nie wiesz, jak zacząć? Szukasz porad prawnych, marketingowych i biznesowych? Złóż wniosek i dołącz do Hello Entrepreneurship. 10 finałowych inicjatyw otrzyma wsparcie merytoryczne i finansowe, które pomoże im wystartować z nowym pomysłem lub rozwinąć już istniejące działania.

KIEDY? 
Termin nadsyłania zgłoszeń: do 1 października 2023 

JAK? 
Zgłoś się wypełniając formularz: https://forms.office.com/r/qFWeg98Zmq

KTO? 
Jesteś osobą z doświadczeniem migracyjnym lub uchodźczym, która prowadzi organizację pozarządową lub działalność biznesowo-społeczną? A może studiujesz w Polsce lub współtworzysz grupę nieformalną i masz pomysł na inicjatywę, która pozytywnie wpłynie na Wasze otoczenie? Hello Entrepreneurship to program dla Ciebie!

CO? 
Finaliści_stki programu Hello Entrepreneurship otrzymają: 

  • Kompleksowe wsparcie dostosowane do potrzeb (np. opracujemy wspólnie model biznesu, pomożemy wypromować inicjatywę, ułatwimy kontakty z inwestorami oraz innymi firmami i organizacjami społecznymi). 
  • Bezzwrotne wsparcie finansowe wypłacone w złotych polskich w kwocie stanowiącej równowartość 3200 USD. 
  • Wzmocnienie kompetencji liderskich. 

PYTANIA 
Chcesz wiedzieć więcej? WYPEŁNIJ FORMULARZ, by otrzymać e-book z kursem o przedsiębiorczości społecznej, dzięki któremu napiszesz doskonały wniosek: https://forms.office.com/r/LSvEwAEy41

Reklama