Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje praktykują fundraising Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie „Działalności na rzecz osób w wieku...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie „Działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym” będącego usługą społeczną określoną w Programie Usług Społecznych Miasta Żyrardowa
Nabór od 04.07.2023 do 25.07.2023 23:59
Centrum Usług Społecznych
Łączny budżet 55 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Seniorzy
Urząd Miasta w Żyrardowie, Centrum Usług Społecznych ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie „Działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym” będącego usługą społeczną określoną w Programie Usług Społecznych Miasta Żyrardowa..

PREZYDENT MIASTA ŻYRARDOWA

ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie „Działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym” będących usługą społeczną określoną w Programie Usług Społecznych Miasta Żyrardowa.

Rodzaj zadania

Wysokość środków publicznych (zł)

Zadanie 1-Usługi mobilne dla osób o ograniczonej samodzielności - usługi wspierające i doradcze dla osób niesamodzielnych.

35 000,00

Zadanie 2- Usługi mobilne dla osób o ograniczonej samodzielności - usługi animacji społeczno-kulturalnej dla osób niesamodzielnych.

20 000,00 zł.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama