Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje praktykują fundraising Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Piętnasty otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Województwa Łódzkiego z zakresu kultury fizycznej w...

Reklama
Piętnasty otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Województwa Łódzkiego z zakresu kultury fizycznej w 2023 r. pn. „Wydarzenia sportowe na plus”
Nabór od 04.07.2023 do 26.07.2023 23:59
Departament Sportu i Edukacji
Łączny budżet 200 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 10 tys. PLN
Osoby z niepełnosprawnościami
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Departament Sportu i Edukacji ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Piętnasty otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Województwa Łódzkiego z zakresu kultury fizycznej w 2023 r. pn. „Wydarzenia sportowe na plus”.

W ramach otwartego konkursu ofert wspiera się realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Celem realizowanego zadania jest upowszechnianie kultury fizycznej i wsparcie organizacji imprez i zawodów sportowo-rekreacyjnych, promujących aktywność fizyczną i rywalizację sportową mieszkańców województwa łódzkiego, w tym także wzbogacenie oferty sportowej i rekreacyjnej dla osób z niepełnosprawnościami.

Zadania publiczne, zgłaszane do otwartego konkursu ofert, będą zrealizowane poprzez organizację imprez sportowych lub sportowo-rekreacyjnych o zasięgu  wojewódzkim (minimum dwa powiaty), ogólnopolskim lub międzynarodowym, w tym także zawody dla osób z niepełnosprawnościami.

Zadania nie dotyczą wsparcia organizacji lokalnych zawodów sportowych, spotkań integracyjnych z elementami sportu, pikników, zabaw, wycieczek polegających na integracji społeczności lokalnej. Projekty przedłożone na ww. zadania będą rozpatrywane negatywnie pod względem formalnym jako niezgodne z założeniem konkursu.

Maksymalna kwota wnioskowanej dotacji nie może przekroczyć 10 000 zł

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama