Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje praktykują fundraising Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Konkurs ofert na realizację zadania Województwa Śląskiego z zakresu zdrowia publicznego dotyczącego wsparcia placówek opieki...

Reklama
Konkurs ofert na realizację zadania Województwa Śląskiego z zakresu zdrowia publicznego dotyczącego wsparcia placówek opieki paliatywnej i hospicyjnej
Nabór od 12.06.2023 do 03.07.2023 23:59
Departament Nadzoru Podmiotów Leczniczych i Ochrony Zdrowia
Łączny budżet 450 tys. PLN
Do 80% dofinansowania
Dotacje do 50 tys. PLN
Chorzy, Rodziny

Zarząd Województwa Śląskiego ogłasza konkurs ofert na realizację zadania Województwa Śląskiego z zakresu zdrowia publicznego dotyczącego wsparcia placówek opieki paliatywnej i hospicyjnej.

Przewiduje się dotowanie projektów zgodnych z celami niniejszego konkursu oraz wpisującymi się w następujące typy przedsięwzięć:

  • organizowanie zajęć, spotkań oraz warsztatów (zakup materiałów do zajęć, opłacenie wynagrodzenia terapeutów i prowadzących zajęcia).
  • indywidualne konsultacje, wsparcie grupowe, np. w postaci wyjazdu szkoleniowego (warsztaty grupowe z udziałem profesjonalnych trenerów itp.).
  • dofinansowanie kursów, szkoleń, udziału w konferencjach związanych tematycznie z problematyką opieki paliatywnej i hospicyjnej, zakup literatury fachowej.

W ramach konkursu nie dopuszcza się realizacji działań finansowanych w ramach świadczeń gwarantowanych, w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2022 r., poz. 2561 z późn. zm.).

 

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama