Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Otwarty konkursu ofert na realizację w 2023 r. zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania...

Reklama
Otwarty konkursu ofert na realizację w 2023 r. zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej poprzez organizację półkolonii dla dzieci zamieszkujących bądź przebywających na terenie Gminy Dobczyce
Nabór od 01.06.2023 do 22.06.2023 15:00
Referat Organizacyjny
Łączny budżet 17,4 tys. PLN
Do 95% dofinansowania
Kwota dofinansowania nieznana
Dzieci
Urząd Gminy i Miasta Dobczyce, Referat Organizacyjny ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkursu ofert na realizację w 2023 r. zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej poprzez organizację półkolonii dla dzieci zamieszkujących bądź przebywających na terenie Gminy Dobczyce..

Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce ogłasza otwarty konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na terenie Gminy Dobczyce w 2023 roku poprzez organizację półkolonii dla dzieci zamieszkujących bądź przebywających na terenie Gminy Dobczyce.

 

Celem realizacji zadań jest:

a) zachęcenie młodych mieszkańców Gminy Dobczyce do aktywnego spędzania wakacji letnich w 2023 roku poprzez udział w półkoloniach z programem rekreacyjno-sportowym organizowanych na terenie Gminy Dobczyce,

b) zwiększenie dostępności oferty rekreacyjno-sportowej dla dzieci i młodzieży,

c) podnoszenie poziomu życia najmłodszych mieszkańców Gminy poprzez stwarzanie warunków do aktywnego wypoczynku.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama