Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Codziennie dostarczamy ci aktualnych i sprawdzonych informacji o trzecim sektorze Twój portal prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor. Wesprzyj NGO.PL >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Program grantowy Drogowskaz Fundacji Inter Cars

Reklama
Nabór od 01.06.2023 do 30.06.2023 23:59
Fundacja Inter Cars
Wojciech Surała Koordynator Programu tel.: +48 885 581 925 e-mail drogowskaz@intercars.eu
Łączny budżet 300 tys. PLN
Do 100% dofinansowania
Dotacje od 20 tys. do 50 tys. PLN
Zapraszamy organizacje z całej Polski, które chciałyby razem z nami poprawić sytuację bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego: pieszych, rowerzystów, dzieci, seniorów, rodziców z wózkami, osób z niepełnosprawnościami czy kierowców. Macie pomysł na projekt lokalny? Potrzebujecie wsparcia, by móc działać? Od 1 do 30 czerwca wypełnijcie wniosek o grant!

Do udziału w programie grantowym Drogowskaz zapraszamy organizacje pozarządowe, straże miejskie i gminne, koła gospodyń wiejskich, domy i centra kultury, szkoły, przedszkola, biblioteki, domy kultury i inne jednostki samorządu terytorialnego.

Pula pilotażowej edycji programu wynosi 300 000 zł. Dofinansowanych zostanie łącznie 12 projektów: 10 projektów o wartości do 20 000 zł i 2 projekty o wartości do 50 000 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące podmiotów uprawnionych do ubiegania się o granty znajdują się w regulaminie programu.

Wyniki naboru zostaną ogłoszone 15 sierpnia 2023 roku.

Reklama