Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Konkurs tematyczny na działania z zakresu przeciwdziałania przemocy

Reklama
Nabór od 15.05.2023 do 18.06.2023 23:59
Instytut Przeciwdziałania Wykluczeniom
Koordynatorka konkursu: Ewa Falkowska Adres mailowy: efalkowska.fundacjaipw@gmail.com Numer telefonu: 737 339 377
Łączny budżet 2 tys. PLN
Do 100% dofinansowania
Dotacje od 500 do 1 tys. PLN
Mężczyźni, Młodzież, Rodziny, Dorośli, Dzieci, Kobiety
Zapraszamy organizacje pozarządowe i grupy nieformalne działające w miejscowościach zamieszkanych przez maksymalnie 20 000 osób do składania wniosków w konkursie tematycznym dotyczącym działań na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec kobiet, mężczyzn i dzieci.

Macie pomysł, aby zrealizować projekt z zakresu przeciwdziałania przemocy dla Waszej społeczności lokalnej, ale nie macie środków, aby móc go sfinansować?

Tu z pomocą przychodzimy my i chętnie Wam pomożemy przekazując Wam pieniądze.

Na co możecie przeznaczyć dotację? Zaskoczcie nas! Liczymy na Waszą kreatywność. Najważniejsze jest dla nas Wasze zaangażowanie w przeciwdziałanie przemocy. W regulaminie konkursowym znajdziecie nasze podpowiedzi. Możecie się nimi inspirować, ale jesteśmy również otwarci i otwarte na Wasze propozycje. Pamiętajcie, że wspierać będziemy małe działania, skierowane do Waszych społeczności lokalnych. Chcemy sfinansować cztery projekty kwotą 500 złotych lub wspomóc dwa projekty przekazując 1000 złotych. We wniosku wybierzcie kwotę o jaką wnioskujecie.

Pytania związane z konkursem tematycznym oraz wnioskiem kierujcie do koordynatorki Ewy Falkowskiej, pisząc do niej maile na adres efalkowska.fundacjaipw@gmail.comlub dzwoniąc pod numer telefonu: 737 339 377.

Wspólnie przeciwdziałajmy przemocy!

Reklama