Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje praktykują fundraising Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Pajacyk Pomoc Psychospołeczna 2023/2024

Reklama
Nabór od 15.05.2023 do 18.06.2023 23:59
Program Pajacyk
Łączny budżet 3,014 mln PLN
Do 20% dofinansowania
Dotacje od 20 tys. do 200 tys. PLN
Młodzież, Dzieci

Fundacja Polska Akcja Humanitarna w ramach Programu Pajacyk od 1998 roku wspiera dzieci i młodzież, które ze względu na trudną sytuację socjalno-bytową wymagają wsparcia w zakresie dożywiania. Mając na uwadze fakt, iż potrzeby podopiecznych Pajacyka występują na wielu poziomach i wykraczają poza sferę dożywiania, Polska Akcja Humanitarna postanowiła odpowiedzieć na potrzeby podopiecznych i uruchomiła program wsparcia psychospołecznego dzieci i młodzieży.

Program ma na celu profilaktykę problemów zdrowia psychicznego i polepszenie dobrostanu psychologicznego oraz sytuacji dzieci i młodzieży różnych narodowości, ze środowisk defaworyzowanych i wychowujących się w warunkach niekorzystnych dla ich prawidłowego rozwoju poprzez zwiększenie dostępu do ogólnej i specjalistycznej pomocy psychologicznej dla tych grup oraz innych usług mających na celu wsparcie w rozwoju umiejętności życiowych, społecznych oraz zainteresowań, a także wykorzystanie osobistych zasobów do radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama