Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Codziennie dostarczamy ci aktualnych i sprawdzonych informacji o trzecim sektorze Twój portal prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor. Wesprzyj NGO.PL >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Anchoria na rzecz integracji rówieśniczej

Reklama
Nabór od 08.05.2023 00:00
Fundacja Polki Mogą Wszystko
biuro@fpmw.pl 22 416 99 97
Łączny budżet 20 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje od 1,5 tys. do 1,5 tys. PLN
Młodzież, Dzieci, Cudzoziemcy, migranci
Konkurs skierowany jest do klas/szkół w których uczą się dzieci polski i ukraińskie. Ma on na celu zwiększenie integracji między rówieśnikami a tym samym poprawę ich relacji i większe wzajemne zrozumienie.

Zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe i ponadpodstawowe z Warszawy i okolic do 20 km do programu “ANCHORIA na rzecz integracji rówieśniczej”.

W programie można uzyskać dofinansowanie w wysokości 1500 zł na zorganizowanie gry miejskiej lub aktywnych działań kulturowych.

Jeśli mają Państwo w swojej klasie dzieci z Ukrainy, które dołączyły po 24 lutego 2022 r. i chcielibyście ich lepiej zintegrować z polskimi dziećmi to zapraszamy do zapoznania się z dokumentami i do składania wniosków.

Na stronie internetowej znajdują się wszystkie informacje oraz regulamin.

Reklama