Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Codziennie dostarczamy ci aktualnych i sprawdzonych informacji o trzecim sektorze Twój portal prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor. Wesprzyj NGO.PL >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

2. edycja konkursu "Sportowo Kulturalnie Lokalnie"

Nabór od 20.04.2023 do 05.06.2023 23:59
Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej
tel. (22) 290 29 03, e-mail: fundacja@fundacjalotto.pl
Łączny budżet 4,8 mln PLN
Do 80% dofinansowania
Dotacje od 50 tys. do 200 tys. PLN
Miej wpływ na pozytywną zmianę swojego najbliższego otoczenia. Wnioskuj do nowej edycji Programu Fundacji LOTTO – SPORTOWO KULTURALNIE LOKALNIE edycja 2023! Nasza Fundacja ogłasza konkurs, w ramach którego uprawnione organizacje i instytucje mogą składać wnioski o wsparcie własnych inwestycji tj. budowę, remont obiektów sportowych lub kulturalnych bądź na zakup niezbędnego wyposażenia. Do wygrania możliwa jest darowizna do 200 tys. zł na realizację zgłoszonego projektu.

Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej rozpoczyna program” SPORTOWO KULTURALNIE LOKALNIE” wspierający projekty infrastrukturalne, czyli remont albo budowę obiektów sportowych lub kulturalnych oraz zakup niezbędnego wyposażenia. W konkursie mogą startować organizacje i instytucje prowadzące działalność w zakresie sportu lub kultury, będące właścicielami bądź najemcami infrastruktury. 

Projekty będą oceniane przez zespół ekspertów, a najlepsze z nich (do 6 w każdym województwie) będą przedmiotem głosowania graczy LOTTO. Na podstawie listy rankingowej powstałej w wyniku głosowania, w każdym województwie zostaną wyłonieni laureaci konkursu, którzy otrzymają darowiznę na realizację swoich inwestycji infrastrukturalnych.

Jednocześnie poprzez stronę www.gramywygrywamy.pl każdy może opisać lokalne potrzeby tj. czego brakuje w jego najbliższej okolicy i jakich inwestycji infrastrukturalnych w obszarze sportu lub kultury by oczekiwał. Jeżeli zgłoszony w konkursie projekt będzie odpowiadał na zapotrzebowanie znajdujące się na stronie www.gramywygrywamy.pl  w trakcie oceny dostanie dodatkowe 10 punktów.   

Wnioski w konkursie można składać do 5 czerwca 2023 r.

Szczegółowe informacje o nowym programie, przedmiotach dofinansowania i zasadach konkursowych zainteresowani znajdą na stronie www.fundacjalotto.pl/sportowo-kulturalnie-lokalnie/