Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Łódzki Budżet Obywatelski 2023 - zadanie: "Letnie koncerty na Kozinach – cztery spotkania z muzyką...

Reklama
Łódzki Budżet Obywatelski 2023 - zadanie: "Letnie koncerty na Kozinach – cztery spotkania z muzyką na kozińskich fontannach!"
Nabór od 24.04.2023 do 19.05.2023 15:00
Wydział Kultury
Łączny budżet 20 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje od 20 tys. do 20 tys. PLN
Urząd Miasta Łodzi, Wydział Kultury ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Łódzki Budżet Obywatelski 2023 - zadanie: "Letnie koncerty na Kozinach – cztery spotkania z muzyką na kozińskich fontannach!".

Zadanie nr 2: Letnie koncerty na Kozinach – cztery spotkania z muzyką na kozińskich fontannach!

Założenia merytoryczne: zadanie polega na zorganizowaniu 4 spotkań prezentujących różne nurty muzyczne na terenie rekreacyjno-wypoczynkowym przy ulicy Długosza 26/28 - pasażu przy fontannach; każde spotkanie to koncert wokalistki/wokalisty lub zespołu prezentującego odmienny styl muzyczny; Oferent musi zapewnić sprzęt nagłaśniający, obsługę techniczną, miejsca siedzące dla uczestników oraz zabezpieczyć teren organizacji koncertów; Oferent zobowiązany jest do przeprowadzenia zróżnicowanych działań promocyjnych i informacyjnych w celu dotarcia do jak największej liczby mieszkańców osiedla i miasta;

Termin realizacji zadania - 20 czerwca - 30 września 2023 r.

Wysokość środków przeznaczonych na realizację zadania – 20.000,00 zł.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

1. Oferent zobowiązany jest do realizacji zadania w sposób charakteryzujący się oryginalnością, wysokim poziomem artystycznym i merytorycznym oraz dbałością o dobór kadry i narzędzi służących do ich realizacji.

2. Oferent zobowiązany jest do opisania planowanych działań promocyjnych i informacyjnych w ofercie.

3. Oferent zobowiązany jest do opisania poziomu i proponowanych metod zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w VI oferty (Inne działania, które mogą mieć znaczenie przy ocenie oferty).

4. Oferent może zaangażować do realizacji zadania partnerów, w szczególności w działania sieciujące służące zwiększeniu zasięgu realizacji zadania.

 

Informacje o konkursie można uzyskać bezpośrednio w Wydziale Kultury w Departamencie Pracy, Edukacji i Kultury Urzędu Miasta Łodzi pod numerami telefonu 42 638 43 56, 42 638 53 64 lub 42 638 44 84 , w Biuletynie Informacji Publicznej, pod adresem internetowym http://bp.uml.lodz.pl, na Portalu internetowym Urzędu Miasta Łodzi https://uml.lodz.pl/ngo

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama