Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

OTWARTY KONKURS OFERT NR 76/2023/PBO NA POWIERZENIE REALIZACJI ZADAŃ MIASTA POZNANIA W OBSZARZE "KULTURA, SZTUKA...

Reklama
OTWARTY KONKURS OFERT NR 76/2023/PBO NA POWIERZENIE REALIZACJI ZADAŃ MIASTA POZNANIA W OBSZARZE "KULTURA, SZTUKA, OCHRONA DÓBR KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO" (na rzecz mieszkanek i mieszkańców osiedla Szczepankowo-Spławie-Krzesinki w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2023)
Nabór od 17.04.2023 do 08.05.2023 17:00
Wydział Kultury
Łączny budżet 62,5 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 62,5 tys. PLN
Miasto Poznań, Wydział Kultury ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: OTWARTY KONKURS OFERT NR 76/2023/PBO NA POWIERZENIE REALIZACJI ZADAŃ MIASTA POZNANIA W OBSZARZE "KULTURA, SZTUKA, OCHRONA DÓBR KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO" (na rzecz mieszkanek i mieszkańców osiedla Szczepankowo-Spławie-Krzesinki w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2023).

Treść ogłoszenia konkursowego wraz z kryteriami oceny ofert dostosowana dla osób słabowidzących i niewidomych korzystających z odczytu maszynowego - załącznik nr 5.

Treść ogłoszenia konkursowego wraz z kryteriami oceny ofert jest dostępna do pobrania w dokumentacji konkursowej jako załącznik nr 6.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama