Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

23/2023 „Upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki w województwie kujawsko-pomorskim”

Reklama
Nabór od 06.04.2023 do 28.04.2023 23:59
Departament Sportu i Turystyki
Łączny budżet 200 tys. PLN
Do 30% dofinansowania
Dotacje do 200 tys. PLN
Młodzież, Dzieci
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Departament Sportu i Turystyki ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: 23/2023 „Upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki w województwie kujawsko-pomorskim”.

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert nr 23/2023 na realizację zadań publicznych związanych  z realizacją zadań samorządu województwa w zakresie kultury fizycznej i sportu pod nazwą

„Upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki  w województwie kujawsko-pomorskim” ma na celu wybór podmiotu  pełniącego funkcję tzw. operatora wojewódzkiego, ktory przeprowadzi na terenie Województwa Kujawsko-Pomorskiego zajęcia sportowe  (w trybie pozaszkolnym i pozalekcyjnym) oraz zorganizuje imprezy sportowe w ramach zajęć z lekkiej atletyki.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama