Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Otwarty konkurs ofert na realizację w formie wspierania zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie turystyki...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na realizację w formie wspierania zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w roku 2023 - podnoszenie kompetencji kadr turystycznych w zakresie Szlaku Piastowskiego
Nabór od 04.04.2023 do 05.05.2023 15:30
Departament Sportu i Turystyki
Łączny budżet 49,15 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje od 1 do 15 tys. PLN
Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, Departament Sportu i Turystyki ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na realizację w formie wspierania zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w roku 2023 - podnoszenie kompetencji kadr turystycznych w zakresie Szlaku Piastowskiego.

Ogłoszenie w sprawie zlecenia organizacjom pozarządowym lub innym podmiotom prowadzącym działalność pożytku Publicznego w trybie otwartego konkursu ofert na realizację w Formie wspierania zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w roku 2023 - PODNOSZENIE KOMPETENCJI KADR TURYSTYCZNYCH W ZAKRESIE SZLAKU PIASTOWSKIEGO.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama