Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje praktykują fundraising Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Otwarty konkurs ofert pn. „Dofinansowanie wkładów własnych organizacji oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust...

Reklama
Otwarty konkurs ofert pn. „Dofinansowanie wkładów własnych organizacji oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dn. 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, realizujących projekty współfinansowane ze środków zewnętrznych z zakresu zadań publicznych określonych w Programie Współpracy Samorządu Województwa Podlaskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2023 w zakresie określonym w art. 4 ust. 1 pkt. 1-32 a) ww. ustawy”
Nabór od 17.04.2023 do 07.05.2023 23:59
Referat Kultury
Łączny budżet 100 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje od 1 do 100 tys. PLN
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Referat Kultury ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert pn. „Dofinansowanie wkładów własnych organizacji oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dn. 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, realizujących projekty współfinansowane ze środków zewnętrznych z zakresu zadań publicznych określonych w Programie Współpracy Samorządu Województwa Podlaskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2023 w zakresie określonym w art. 4 ust. 1 pkt. 1-32 a) ww. ustawy”..

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: „Dofinansowanie wkładów własnych organizacji oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dn. 24 kwietnia 2033 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, realizujących projekty współfinansowane ze środków zewnętrznych z zakresu zadań publicznych określonych w Programie Współpracy Samorządu Województwa Podlaskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2023 w zakresie określonym w art. 4 ust. 1 pkt. 1-32 a) ww. ustawy”.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama