Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Mocni w promocji Poradnik dla stowarzyszeń i fundacji, które chcą skutecznie mówić o sobie. Zamów PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

otwarty konkurs ofert na wspieranie lub powierzenie wykonania w 2023 r. zadania publicznego pod nazwą...

Reklama
otwarty konkurs ofert na wspieranie lub powierzenie wykonania w 2023 r. zadania publicznego pod nazwą „Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną” polegającego na organizacji wydarzenia integrującego osoby z niepełnosprawnościami i mieszkańców Miasta Słupska
Nabór od 09.03.2023 do 31.03.2023 09:00
Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych
Łączny budżet 8 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje od 1 do 8 tys. PLN
Osoby z niepełnosprawnościami
Urząd Miejski w Słupsku, Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: otwarty konkurs ofert na wspieranie lub powierzenie wykonania w 2023 r. zadania publicznego pod nazwą „Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną” polegającego na organizacji wydarzenia integrującego osoby z niepełnosprawnościami i mieszkańców Miasta Słupska.

W ramach konkursu wspierane będzie zadanie wpisujące się w sferę zadań publicznych art. 4 ust. 1 pkt 7 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie tj. działalność na rzecz osób niepełnosprawnych pod nazwą „Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną”. Zadanie polegać będzie na organizacji wydarzenia integrującego osoby z niepełnosprawnościami i mieszkańców miasta Słupska.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama