Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Codziennie dostarczamy ci aktualnych i sprawdzonych informacji o trzecim sektorze Twój portal prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor. Wesprzyj NGO.PL >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Nabór od 06.03.2023 do 30.03.2023 23:59
Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych
tel: 22 290 35 02 rsk@crpk.pl
Łączny budżet 8 mln PLN
Od 95% do 80% dofinansowania
Dotacje od 20 tys. do 400 tys. PLN
Mężczyźni, Organizacje pozarządowe, Kobiety
Wszystkie podmioty prowadzące działalność gospodarczą, samorządowe instytucje kultury oraz organizacje pozarządowe zapraszamy do zapoznania się z programem, który wspiera polski przemysł kreatywny. To wspaniała okazja do pokazania potencjału i innowacyjności swoich projektów związanych z szeroko pojętą sztuką oraz edukacją w sektorach kreatywnych. W puli środków przeznaczonych na dotacje projektów znajduje się aż 8 mln złotych.

Program stanowi instrument inwestycji publicznej w polskie przemysły kreatywne.“Rozwój Sektorów Kreatywnych” wspiera aż pięć obszarów kultury:

  1. Działania edukacyjne m.in mające na celu promowanie i upowszechnianie nowoczesnych narzędzi kreatywnych i technologicznych, pomocnych w budowaniu atrakcyjnego przekazu oraz wykorzystanie potencjału przemysłów kreatywnych w innych dziedzinach i sektorach.
  2. Projekty badawcze rozwijające potencjał polskich sektorów kreatywnych (m.in wszelkiego rodzaju analizy).
  3. Wspieranie eksportu polskich przemysłów kreatywnych, w tym rozwój narzędzi promocji zagranicznej polskich branż kreatywnych czy wsparcie promocyjno-eksportowych wydarzeń kulturalnych poza granicami kraju.
  4. Prototypowanie i rozwój projektów czyli rozwijanie projektów kreatywnych w fazach „poprototypowych”, lub tworzenie prototypów kulturowych dzieł branż kreatywnych, które następnie będą mogły posłużyć twórcom do poszukiwania inwestora w celu dalszego ich rozwoju.

www.crpk.pl/projekty/rsk

Składać wnioski można do 30.03.2023 r.

Aby otrzymać dofinansowanie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem programu, który znajduje się na stronie:

Artystyczne wideoklipy, które dzięki innowacyjności zyskają wysoki potencjał eksportowy.

Reklama