Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Codziennie dostarczamy ci aktualnych i sprawdzonych informacji o trzecim sektorze Twój portal prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor. Wesprzyj NGO.PL >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Nabór od 27.02.2023 do 31.03.2023 23:59
Fundacja Empiria i Wiedza
fundacja@empiriaiwiedza.pl
Łączny budżet 550 tys. PLN
Do 100% dofinansowania
Dotacje do 25 tys. PLN
Młodzież, Organizacje pozarządowe
InwestorJa to program grantowy, którego celem jest realizacja programów edukacyjnych związanych z kształtowaniem i rozwijaniem kompetencji 4K – komunikacja, krytyczne myślenie, kooperacja, krytycyzm, skierowanych do młodzieży ze szkół ponadpodstawowych/ponadgimnazjalnych uczących się w Polsce. To druga edycja programu realizowanego przez Fundację Empiria i Wiedza. Wnioski można składać do 31 marca.

InwestorJa wspiera projekty edukacyjne związane z kształtowaniem umiejętności komunikacyjnych, kompetencji liderskich, motywacji, poszukiwania i rozwijania talentów. Celem programu jest zapewnienie młodym ludziom lepszego startu w dorosłe życie i pomoc w odnalezieniu się w każdej sytuacji. Kompetencje społeczne, kształtowane dzięki programowi, pozwolą młodym ludziom efektywnie, umiejętnie i sprawnie funkcjonować w życiu. 

Projekty, które zdobyły grant w pierwszej edycji programu, pomagają umiejętnie nawiązywać relacje z innymi, podejmować konstruktywne interakcje z otoczeniem, kształtują pracę w zespole, umiejętność autoprezentacji, negocjacji i wywierania wpływu społecznego.  

Na realizację swojego projektu można zdobyć grant w wysokości do 25 tys. złotych. Realizacja projektów może odbywać się stacjonarnie lub hybrydowo – przy założeniu, że minimum 70 proc. działań skierowanych do uczestników projektu odbywa się stacjonarnie, a maksymalnie 30 proc. online.

Kto może wziąć udział

  • fundacje,
  • stowarzyszenia,
  • państwowe i samorządowe instytucje kultury, w szczególności biblioteki;
  • publiczne szkoły ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne;
  • jednostki samorządu terytorialnego (np. gminy).
Reklama