Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Otwarty konkurs ofert na zadania publiczne Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury oraz ochrony i upowszechniania...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na zadania publiczne Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury oraz ochrony i upowszechniania dziedzictwa kulturowego w 2023 r
Nabór od 17.02.2023 do 17.03.2023 23:59
Departament Kultury
Łączny budżet 800 tys. PLN
Do 70% dofinansowania
Dotacje do 25 tys. PLN
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Departament Kultury ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na zadania publiczne Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury oraz ochrony i upowszechniania dziedzictwa kulturowego w 2023 r. .

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert w dziedzinie kultury oraz ochrony i upowszechniania dziedzictwa kulturowego w 2023 r. Załącznik do Uchwały nr 315/400/VI/2023 Zarządu Województwa Śląskiego z dnia 15.02.2023 r.

Treść pełnego ogłoszenia zgodnie z załączoną do pobrania dokumentacją konkursu - Ogłoszenie otwartego konkursu ofert w dziedzinie kultury oraz ochrony i upowszechniania dziedzictwa kulturowego.

 

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama