Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Mocni w promocji Poradnik dla stowarzyszeń i fundacji, które chcą skutecznie mówić o sobie. Zamów PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Otwarty konkurs ofert na realizację w formie powierzenia zadania publicznego Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie turystyki...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na realizację w formie powierzenia zadania publicznego Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w roku 2023 pod nazwą: „Organizacja otwarcia sezonu wodnego na Wielkiej Pętli Wielkopolski”
Nabór od 23.01.2023 do 13.02.2023 15:30
Departament Sportu i Turystyki
Łączny budżet 30 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje od 1 do 30 tys. PLN
Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, Departament Sportu i Turystyki ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na realizację w formie powierzenia zadania publicznego Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w roku 2023 pod nazwą: „Organizacja otwarcia sezonu wodnego na Wielkiej Pętli Wielkopolski”.

OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZLECENIA ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ LUB INNEMU PODMIOTOWI PROWADZĄCEMU DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO W TRYBIE OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA REALIZACJĘ W FORMIE POWIERZENIA ZADANIA PUBLICZNEGO WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W DZIEDZINIE TURYSTYKI I KRAJOZNAWSTWA W ROKU 2023 PN. „ORGANIZACJA OTWARCIA SEZONU WODNEGO NA WIELKIEJ PĘTLI WIELKOPOLSKI”.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama