Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

IV otwarty konkurs ofert w zakresie promocji rodziny "Po pierwsze Rodzina!" na rok 2023 -...

Reklama
IV otwarty konkurs ofert w zakresie promocji rodziny "Po pierwsze Rodzina!" na rok 2023 - Priorytet 2. - "Kluby"
Nabór od 25.01.2023 do 28.02.2023 23:59
Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Demograficznej
Łączny budżet 7 mln PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje od 120 tys. do 2,4 mln PLN
Rodziny
Minister Rodziny i Polityki Społecznej ogłosiła konkurs „Po pierwsze Rodzina!”, w ramach którego dofinansowane zostaną najlepsze projekty, ukierunkowane na usytuowanie dobra rodzin w centrum działań wspólnoty na wszystkich poziomach jej funkcjonowania.

Cele konkursu są następujące:

  1. upowszechnienie informacji, kompetencji i wytworzonych w jego ramach narzędzi, ukierunkowanych na dobro wszystkich rodzin, niezależnie od ich statusu społecznego i materialnego, a także kształtujących i promujących pozytywny wizerunek małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny, rodziny, macierzyństwa, ojcostwa  i rodzicielstwa oraz wspieranie aktywności organizacji pozarządowych działających na rzecz rodziny,
  2. wzmocnienie rodziny w środowisku lokalnym, poprzez wspieranie programów i aktywności organizacji pozarządowych działających na rzecz małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny, rodziny, macierzyństwa, ojcostwa i rodzicielstwa.
Źródło: Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama