Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

Otwarty konkurs ofert na realizację w formie wsparcia lub powierzenia zadania publicznego w obszarze polityki...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na realizację w formie wsparcia lub powierzenia zadania publicznego w obszarze polityki społecznej z zakresu rozwoju, wsparcia i integracji cudzoziemek i cudzoziemców w 2023 roku
Nabór od 16.01.2023 do 06.02.2023 15:00
Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych
Łączny budżet 25 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje od 1 do 25 tys. PLN
Cudzoziemcy, migranci
Urząd Miejski w Słupsku, Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na realizację w formie wsparcia lub powierzenia zadania publicznego w obszarze polityki społecznej z zakresu rozwoju, wsparcia i integracji cudzoziemek i cudzoziemców w 2023 roku.

Prowadzenie w okresie od 14 lutego 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. zadania publicznego w zakresie wsparcia i integracji cudzoziemek i cudzoziemców, rozwoju mieszkańców Słupska w tym cudzoziemców.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama