Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

SocialTides - program inkubacyjny, mentoring i dostęp do finansowania

Reklama
Nabór od 13.01.2023 do 03.02.2023 23:59
INCO
socialtides@inco-group.co
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 10 tys. EUR
Organizacje pozarządowe
Program inkubacyjny, mentoring i dostęp do finansowania dla przedsiębiorców społecznych.

Z przyjemnością ogłaszamy nabór do SocialTides Aspire Poland - programu inkubacyjnego dla przedsiębiorstw społecznych, których celem jest rozwiązywanie lokalnych problemów, a tym samym niesienie korzyści całemu społeczeństwu.

INCO, dzięki wsparciu Google.org, rozpoczyna 8-tygodniowy program inkubacyjny SocialTides Aspire Poland dla osób, które mają pomysł na startup.

Dzięki dostępowi do finansowania, mentoringu i szkoleń prowadzonych przez ekspertów branżowych, będziesz mógł_a rozwijać umiejętności biznesowe i cyfrowe oraz wzmocnić Twoje zdolności przedsiębiorcze. Uczestnicy, którzy ukończą program otrzymają grant pieniężny w wysokości do 10 000 euro.

W ramach 2-miesięcznego programu inkubacyjnego, uczestnicy będą mogli:

  • Rozwijać i dopracować swój pomysł na biznes oraz określić jego wpływ.
  • Dowiedzieć się, jak tworzyć modele biznesowe i finansowe, oraz jak pozyskiwać fundusze dla małych firm.
  • Zidentyfikować kluczowe ścieżki rozwoju poprzez badania rynku, dowiedzieć się więcej o projektowaniu identyfikacji wizualnej oraz narzędziach digitalowych.
  • Zaprojektować i zbudować prototyp swojej usługi/produktu.
  • Rozwinąć swoje umiejętności prezentacji swojego pomysłu.
  • Dołączyć do społeczności przedsiębiorców społecznych z całej Polski i Europy, którzy są zaangażowani w wpływ społeczny.
  • Otrzymać grant w wysokości do 10 000 euro.

Do programu Aspire Poland przyjmujemy zgłoszenia z całego kraju i zachęcamy zmotywowanych changemakerów, którzy chcą przekształcić swój pomysł w biznes, do złożenia wniosku.

Termin składania wniosków upływa 3 lutego 2022 r. o 23:59 (CET). Wybrani_e uczestnicy_czki zostaną ogłoszeni_one na początku marca. Kurs odbędzie się od 13 marca do 5 maja.

Źródło: INCO
Reklama