Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

Otwarty konkursu ofert na realizację w 2023 r. zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania...

Reklama
Otwarty konkursu ofert na realizację w 2023 r. zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej
Nabór od 12.01.2023 do 02.02.2023 15:00
Referat Organizacyjny
Łączny budżet 120 tys. PLN
Do 95% dofinansowania
Kwota dofinansowania nieznana
Młodzież, Dzieci
Urząd Gminy i Miasta Dobczyce, Referat Organizacyjny ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkursu ofert na realizację w 2023 r. zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej..

Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce ogłasza otwarty konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na terenie Gminy Dobczyce w 2023 roku poprzez:

 

  1. Organizację i prowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży.
  2. Udział w zawodach sportowych.
  3. Organizację zajęć sportowo-rekreacyjnych dla osób starszych.
  4. Organizację imprez sportowych i sportowo - rekreacyjnych na terenie gminy Dobczyce o zasięgu lokalnym, regionalnym i międzynarodowym, otwartych dla mieszkańców.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama