Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Mocni w promocji Poradnik dla stowarzyszeń i fundacji, które chcą skutecznie mówić o sobie. Zamów PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego z zakresu upowszechniania i ochrony...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego z zakresu upowszechniania i ochrony praw konsumenta w 2023 roku
Nabór od 21.12.2022 do 17.01.2023 15:30
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa
Łączny budżet 10 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 10 tys. PLN
Konsumenci
Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego z zakresu upowszechniania i ochrony praw konsumenta w 2023 roku .

Otwarty konkurs ofert obejmuje realizację następujących zadań z zakresu upowszechniania i ochrony praw konsumenta:

Upowszechnianie i ochrona praw konsumenta poprzez m.in. działania popularyzujące i upowszechniające wiedzę nt. ochrony praw konsumenta np. w mediach (prasa, radio, TV), wykonanie i dystrybucja broszur tematycznych, organizacja szkoleń, spotkań z konsumentami etc.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama