Jak założyć stowarzyszenie i napisać jego statut? Wszystkie informacje w poradniku PDF. Sprawdź >
Organizacja koncertów letnich w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
- Realizacja zadania polega na kompleksowej organizacji w każdą niedzielę od 2 lipca do 27 sierpnia o godz. 12.00 – w liczbie 9 koncertów promenadowych w okolicach Pałacu Szustra (ul. Morskie Oko 2). Czas trwania każdego koncertu: minimum 60 minut. Zaproponowane działania powinny wpisywać się w cele strategiczne i operacyjne Strategii Warszawa #2030, w szczególności w cel strategiczny „Wygodna lokalność” i cel operacyjny 2.2. „Aktywnie spędzamy czas blisko domu” realizowane poprzez program wykonawczy „Kultura blisko domu”.
Od oferentów oczekuje się w szczególności:
- zapewnienia prawidłowych warunków organizacyjno-technicznych planowanych wydarzeń m. in. w postaci nagłośnienia osoby prowadzącej koncert i występujących zespołów kameralnych,
- zapewnienia i ustawienia minimum 100 krzeseł plenerowych dla publiczności uczestniczącej w wydarzeniu,
- zapewnienia osoby prowadzącej, która poprzedzi każdy z koncertów słowem wstępnym przybliżającym publiczności charakter wykonywanej muzyki, repertuar oraz dorobek artystyczny wykonawców,
- zapewnienia warunków technicznych umożliwiających przedstawicielowi m.st. Warszawy zabranie głosu przed rozpoczęciem przedsięwzięcia,
- przedstawienia tematyki i repertuaru każdego z koncertów oraz informacji, jakie zespoły będą wykonywać koncerty, w jakich terminach, ile osób będą liczyć i na jakich instrumentach będą grać - minimalny akceptowany skład to kwartet,
- zaplanowania udziału w koncertach wykonawców, którzy są profesjonalnymi muzykami o możliwym do zweryfikowania dorobku artystycznym,
- przygotowania, wydrukowania i dystrybucji 20 sztuk plakatów w formacie B1, 30 sztuk plakatów w formacie A3 i 500 ulotek w formacie A6 i dwóch roll-up`ów w formacie min 100 cm na 200 cm, na których znajdą się m.in. logotypy dzielnicy Mokotów,
- zapewnienia posprzątania terenu po zakończeniu każdego wydarzenia,
- uzyskania wszelkich wymaganych przepisami prawa zgód i pozwoleń niezbędnych do realizacji zadania,
- zawarcia stosownych umów i pokrycia kosztów wykorzystanych praw autorskich (ZAiKS),
- koordynacji przygotowań i przebiegu realizacji całości zadania.
Wycena wkładu osobowego oferenta powinna być dokonywana z uwzględnieniem stawek rynkowych za pracę danego rodzaju. W przypadku prac niewymagających żadnych kwalifikacji przy wycenie należy posługiwać się stawką godzinową wynikającą z minimalnego wynagrodzenia za pracę.
Finansowanie wybranego elementu projektu bezpośrednio przez inny podmiot (bez przekazywania środków finansowych na konto oferenta) oraz rzeczy lub usługi uzyskane w ramach wymiany barterowej należy traktować jako wkład rzeczowy w realizację zadania.
Ujęcie w kosztach realizacji zadania wynagrodzenia wypłacanego na podstawie umowy o pracę możliwe jest wyłącznie w przypadku oddelegowania pracownika do prac przy zadaniu na podstawie odpowiednich zapisów w umowie o pracę lub w aneksie do tej umowy.
W przypadku wydatków ponoszonych na opłaty związane z użytkowaniem lokalu (m.in. czynsz, prąd, telefon, ogrzewanie), w którym oferent prowadzi inną, niezwiązaną z realizacją zadania, działalność, w kosztorysie zadania może być uwzględniona tylko ta część opłat, która wiąże się z realizacją zadania. Sposób wyliczenia należy przedstawić w ofercie.
W przypadku wyboru oferty, wykonawca zadania będzie zobowiązany do przekazania na adres poczty elektronicznej mokotow.zku@um.warszawa.pl informacji o planowanych do zrealizowania w ramach zadania wydarzeniach w formacie Word. Informacja powinna być przekazana w terminie minimum do 14 dni przed pierwszym wydarzeniem. Powinna ona mieć minimum 1000 znaków i maksimum 2000 znaków (ze spacjami) i zawierać informacje o wykonawcach i repertuarze. Informacja powinna być zredagowana w taki sposób, aby można ją było wykorzystać do promocji wydarzenia na stronie Dzielnicy.
Wykonawca zadnia zobowiązany będzie do zamieszczania każdorazowo informacji o kolejnych koncertach w cyklu na bezpłatnych platformach/portalach informujących o wydarzeniach realizowanych w mieście stołecznym Warszawa, a także promowanie koncertów poprzez dostarczenie materiałów reklamowych do instytucji kultury, znajdujących się na terenie Dzielnicy Mokotów.
Wykonawca zadania będzie także zobowiązany do dostarczenia na adres poczty elektronicznej mokotow.zku@um.warszawa.pl w terminie 3 dni po każdym koncercie informacji o jego przebiegu w formacie Word wraz z dokumentacją fotograficzną w formie elektronicznej w celu publikacji na stronie internetowej Dzielnicy.
Nie jest dopuszczalne składanie ofert częściowych, tzn. ofert dotyczących jednego lub tylko kilku koncertów w ramach cyklu.
Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl