Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

ABC obowiązków organizacji pozarządowych Księgowość, sprawozdawczość, RODO. Skorzystaj z kursu eduNGO >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Dofinansowanie na reklamę 10 tys. USD miesięcznie – program Google Ad Grants

Reklama
Nabór od 16.11.2022 00:00
Webup! S.C.
biuro@web-up.pl +48 32 889 89 24
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 10 tys. USD
W ramach programu Google Ad Grants, organizacja non-profit może korzystać z reklam tekstowych Google Ads. Dowiedz się czy Twoja organizacja może skorzystać z programu i zobacz film o Google Ad Grants.

❗️ Zobacz krótki film o Google Ad Grants - tutaj

Reklama Google Ad Grants

Z reklamami tekstowymi Google spotykamy się na co dzień w czasie korzystania z wyszukiwarki Google. Sponsorowane linki pojawiają się w wynikach wyszukiwania na górze i dole strony. Zazwyczaj są to pierwsze dwa lub trzy wyniki wyszukiwania. Reklamy Google Adwords różnią się od organicznych wyników jedynie subtelnym dopiskiem 'reklama' obok linku do strony.

Korzyści z przystąpienia do programu Google Ad Grants

Google Ad Grants pomaga organizacjom non-profit informować świat o ich misji. W ramach programu możesz promować inicjatywy, działalność gospodarczą organizacji, pozyskiwać darczyńców, pomagać Twoim podopiecznym, rekrutować wolontariuszy, przyciągać ofiarodawców i realizować nowe projektu.

Warunki przystąpienia:

O konto Google dla Organizacji Non-Profit mogą ubiegać się wszystkie organizacje non-profi, posiadające aktualny statut oraz odpis z KRS.

❗️ Masz pytania?

Zobacz krótki film o Google Ad Grants - tutaj

Dołącz do bezpłatnej grupy (ponad 1700 NGO) korzystających z Google Ad Grants - tutaj.

Chcesz powierzyć nam przeprowadzenie aplikacji do programu w Twoim imieniu (od 500 zł brutto)? Umów bezpłatną konsultację - tutaj

Reklama