Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Korzystaj z nowego źródła pieniędzy dla Twojej NGO. Buduj dobre relacje z darczyńcami Zbieraj darowizny przez internet z Wpłacam 2.0. Sprawdź

Program Grantowy Stowarzyszenia Żydowski Instytut Historyczny - Tryb interwencyjny

Reklama
Nabór od 05.10.2022 do 31.12.2022 23:59
Stowarzyszenie Żydowski Instytut Historyczny w Polsce
Łączny budżet 10 tys. PLN
Do 90% dofinansowania
Dotacje do 10 tys. PLN
Mniejszości narodowe

Program Grantowy Stowarzyszenia Żydowski Instytut Historyczny w Polsce służy wsparciu kwotą do 10 tysięcy złotych projektów mających na celu zachowanie i utrwalanie pamięci o historii i kulturze Żydów oraz ochronie ich dziedzictwa ze szczególnym uwzględnieniem działań lokalnych angażujących miejscowe społeczności.

Od 2013 r., w ramach swoich działań, Stowarzyszenie Żydowski Instytut Historyczny w Polsce wsparło przeszło 200 inicjatyw zrealizowanych w historycznych granicach Polski. Wśród nich znajdują się upamiętnienia, publikacje, działania edukacyjne i wydarzenia kulturalne.

Tryb interwencyjny przeznaczony jest do niezwłocznego wsparcia pilnych projektów, których realizacja w opinii Komisji nie może zostać przełożona do dnia ogłoszenia Konkursu Grantowego.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama