Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Zaproszenie do składania ofert przez organizacje pozarządowe na realizację zadania, w celu pomocy obywatelom Ukrainy...

Reklama
Zaproszenie do składania ofert przez organizacje pozarządowe na realizację zadania, w celu pomocy obywatelom Ukrainy, polegającego na zatrudnieniu 3 osób do pomocy w sprawowaniu opieki nad 53 dzieci z ukraińskiego domu dziecka znajdujących się w ośrodku w Runowie
Nabór od 22.09.2022 do 29.09.2022 23:59
Zarząd Powiatu Słupskiego
Łączny budżet 43,2 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 43,2 tys. PLN
Dzieci, Cudzoziemcy, migranci

Zaproszenie do składania ofert przez organizacje pozarządowe prowadzące działalność w zakresie wspierania rodziny, pieczy zastępczej lub pomocy społecznej na realizację zadań w celu pomocy obywatelom Ukrainy, polegające na zatrudnieniu 3 osób do pomocy w sprawowaniu opieki nad 53 dzieci z ukraińskiego domu dziecka znajdujących się w  ośrodku w Runowie. Zadanie na podstawie art. 25 ust. 20 ustawy z dnia 12 marca 2022 r o pomocy obywatelom Ukrainy.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Słupsku

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama