Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Korzystaj z nowego źródła pieniędzy dla Twojej NGO. Buduj dobre relacje z darczyńcami Zbieraj darowizny przez internet z Wpłacam 2.0. Sprawdź

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego polegającego na świadczeniu usług wsparcia dla seniorów w...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego polegającego na świadczeniu usług wsparcia dla seniorów w wieku 65 lat i więcej poprzez realizację Programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Korpus Wsparcia Seniorów” na rok 2022
Nabór od 15.09.2022 do 06.10.2022 23:59
Toruńskie Centrum Usług Społecznych
Łączny budżet 150 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje od 1 do 150 tys. PLN
Seniorzy
Urząd Miasta Torunia, Toruńskie Centrum Usług Społecznych ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego polegającego na świadczeniu usług wsparcia dla seniorów w wieku 65 lat i więcej poprzez realizację Programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Korpus Wsparcia Seniorów” na rok 2022.
  1. Przedmiotem konkursu jest realizacja zadania polegającego na świadczeniu usług wsparcia dla seniorów w wieku 65 lat i więcej poprzez realizację Programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Korpus Wsparcia Seniorów” na rok 2022.
  2. Celem realizacji zadania jest zapewnienie możliwości bezpiecznego funkcjonowania seniorów w wieku 65 lat i więcej poprzez świadczenie usług wynikających z rozeznanych potrzeb w ich miejscu zamieszkania.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama