Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Korzystaj z nowego źródła pieniędzy dla Twojej NGO. Buduj dobre relacje z darczyńcami Zbieraj darowizny przez internet z Wpłacam 2.0. Sprawdź

Powiat Toruński 2022 - konkurs nr 2/2022 z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej

Reklama
Nabór od 24.08.2022 do 16.09.2022 23:59
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Toruniu
Łączny budżet 4,141 mln PLN
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Młodzież, Rodziny, Dzieci
Starostwo Powiatowe w Toruniu, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Toruniu ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Powiat Toruński 2022 - konkurs nr 2/2022 z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej.

Zarząd Powiatu Toruńskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na zlecenie realizacji zadania publicznego związanego z realizacją zadań powiatu w zakresie wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej, polegającego na prowadzeniu placówki opiekuńczo – wychowawczej typu socjalizacyjnego dla 14 wychowanków w okresie od 1 października 2022 r. do 31 grudnia 2026 r.


Celem otwartego konkursu jest wyłonienie podmiotu uprawnionego do realizacji zadania publicznego z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej, dotyczącego zapewnienia instytucjonalnej pieczy zastępczej w placówce opiekuńczo-wychowawczej typu socjalizacyjnego dla 14 wychowanków.
 

 

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama