Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak zapewnić niezależne finansowanie Twojej fundacji, stowarzyszeniu? Kurs online i poradnik czeka na Ciebie. Kup pakiet o fundraisingu w NGO

Bezpieczna przystań – działania terenowe

Reklama
Nabór od 05.07.2022 00:00
Fundacja Polki Mogą Wszystko
Joanna Srebnicka biuro@fpmw.pl tel. 22 416 99 97
Łączny budżet 450 tys. PLN
Do 100% dofinansowania
Dotacje do 9 tys. PLN
Młodzież, Organizacje pozarządowe, Dzieci, Cudzoziemcy, migranci
Wspieramy świetlice wiejskie, środowiskowe, socjoterapeutyczne itd. w integracji dzieci polskich i ukraińskich. Pomagamy zorganizować zajęcia w czasie w wakacji. Przyznajemy granty do 9.000 zł. Głównym celem projektu jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa i obniżenie lęku dzieci z Ukrainy, które uciekły do Polski przed wojną poprzez ich integrację z polskimi rówieśnikami oraz ciekawe i rozwijające zajęcia. 

Realizujemy obecnie projekt "Bezpieczna przystań"dla osób, które schroniły się w Polsce przed wojną w Ukrainie. 

W ramach tego projektu mamy ofertę dla kilkudziesięciu świetlic (wiejskich, środowiskowych, socjoterapeutycznych itd.), w których co najmniej 25% dzieci to dzieci z Ukrainy. Zależy nam na integracji dzieci polskich i ukraińskich poprzez zapewnienie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego, zwiększeniu oferty zajęć w placówkach wspierających dzieci polskie i ukraińskie, poznawaniu i ćwiczeniu umiejętności społecznych w naturalnych sytuacjach oraz wsparciu placówek z terenu całej Polski w organizacji letniego wypoczynku. 

  • Projekty powinny zostać zrealizowane w terminie od 20 czerwca 2022 roku do 31 sierpnia 2022 roku.
  • Można otrzymać do 9.000 zł dofinansowania.
  • Działania w ramach projektu mogą trwać min. 2 tygodnie, a maksymalnie 2 miesiące.
Źródło: Fundacja Polki Mogą Wszystko
Reklama