Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Reklama
Nabór od 30.06.2022 do 14.09.2022 23:59
SAP, organizacja Haus des Stiftens gGmbH oraz krajowi partnerzy sieci TechSoup Europe. poland@meet-and-code.org
poland@meet-and-code.org
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 400 EUR
Młodzież, Dzieci
Zgłoś pomysł na wydarzenie online z kodowania dla dzieci i młodzieży i zdobądź grant 400 euro na jego realizację!

Meet and Code ma na celu wprowadzenie dzieci i młodzieży lat w świat technologii oraz programowania. Wydarzenia Meet and Code organizowane przez organizacje pozarządowe pokazują młodym ludziom, jak dobrą zabawą może być programowanie oraz jak za pomocą kodowania realizować swoje pomysły.

Aby wziąć udział w programie Meet and Code, do 14 września należy zgłosić pomysł na wydarzenie, które musi być zorganizowane między wrześniem a październikiem 2022 w formie stacjonarnej, online lub hybrydowej. Jedna organizacja może zgłosić kilka pomysłów, a wybrane otrzymają grant o wartości 400 euro.

Wydarzenie może być w formie hakatonu, warsztatu programistycznego, wykładu, wydarzenia filmowego, zawodów, nocy kodowania, kursu robotyki itp. Jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia!

Jak zgłosić swój pomysł?

  1. Zarejestruj się w TechSoup Polska (jeśli Wasza organizacja już jest zarejestrowana w TechSoup, token będzie cały czas widoczny na Waszym koncie).
  2. Skopiuj token kwalifikacyjny ze swojego konta i przy jego użyciu wypełnij formularz na www.meet-and-code.org

Sprawdź warunki uczestnictwa

Do 14 września zespół TechSoup Polska czeka na kreatywne pomysły od NGO z całej Polski. Łapcie granty wartości 400 euro i pomóżcie młodzieży zdobyć nowe kompetencje i rozpocząć przygodę z programowaniem!

Reklama