Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Mocni w promocji Poradnik dla stowarzyszeń i fundacji, które chcą skutecznie mówić o sobie. Zamów PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Dotacje na tworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych

Reklama
Nabór od 16.05.2022 00:00
Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej
Jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu +48 739 202 422 lub mailem – biuro@kpowes.org.pl oraz w biurze KPOWES w Bydgoszczy przy ulicy Sułkowskiego 17, po wcześniejszym umówieniu się. Zapraszamy do kontaktu.
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Organizacje pozarządowe
Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji na tworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych – organizacjach pozarządowych, spółkach non profit, spółdzielniach socjalnych. Na przedsiębiorców społecznych z powiatu sępoleńskiego, nakielskiego, tucholskiego, bydgoskiego oraz Miasta Bydgoszczy czekają ostatnie bezzwrotne dotacje na utworzenie miejsc pracy w nowych lub istniejących przedsiębiorstwach społecznych. Nawet do 26.000,00 zł na 1 miejsce pracy oraz wsparcie pomostowe przez 6 m-cy mogą otrzymać osoby fizyczne lub prawne/grupy inicjatywne/podmioty ekonomii społecznej, które chcą utworzyć przedsiębiorstwo społeczne, przekształcić PES w PS lub stworzyć nowe miejsca pracy w istniejących PS.

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej ogłasza  ciągły nabór wniosków na do Ścieżki  PS i Biznesplany

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji na tworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych – organizacjach pozarządowych, spółkach non profit, spółdzielniach socjalnych.

Czas trwania naboru: ciągły

Z dotacji mogą skorzystać osoby fizyczne lub prawne/grupy inicjatywne/podmioty ekonomii społecznej, które chcą utworzyć przedsiębiorstwo społeczne z powiatów tucholskiego, sępoleńskiego, nakielskiego, bydgoskiego oraz Miasta Bydgoszczy.

Dofinansowanie na 1 miejsce pracy 26 000,00 zł

Wysokość wsparcia pomostowego – maks. w wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę.

Dokumenty można składać:

  • osobiście w biurze projektu przy ul. Sułkowskiego 17, 85-634 Bydgoszcz, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00 lub/i
  • za pośrednictwem poczty tradycyjnej, kuriera lub innej formy pośredniczące (decyduje data wpływu)

Prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem udzielania dotacji oraz wszystkimi załącznikami –  https://kpowes.org.pl/nabor-na-biznes-plan-32018/ 

https://kpowes.org.pl/nabor-do-sciezki-ps-32018/

Wnioski o przyznanie dotacji wraz z załącznikami oraz wniosek o udzielenie podstawowego wsparcia pomostowego należy składać w formie papierowej – spięte w skoroszycie typu wczep. Dodatkowo należy dołączyć nośnik danych z nagranym biznesplanem, harmonogramem oraz wnioskami o udzielenie dotacji i wsparcia pomostowego w wersji elektronicznej. Komplet dokumentów należy włożyć do zamkniętej koperty zawierającej dopisek „Kujawsko Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – PS”.

Źródło: www.kpowes.org.pl
Reklama