Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że ngo.pl ma swój sklep? Praktyczne poradniki, kursy online Odwiedź sklep.ngo.pl

Reklama
Nabór od 13.05.2022 do 29.05.2022 23:59
Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej
jgornicki@fundacjalotto.pl
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje od 10 tys. do 25 tys. PLN
Program Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej „odLOTTOwa jazda” to promocja aktywności fizycznej i zaangażowania społecznego poprzez sportową rywalizację.

„odLOTTOwa jazda” to przede wszystkim aktywizacja sportowa poprzez rowerową rywalizację na ilość przebytych kilometrów, na rzecz jednej z organizacji zakwalifikowanych do konkursu. Udział w akcji mogą wziąć organizacje non-profit, podmioty nie prowadzące działalności gospodarczej, organizacje i instytucje działające na rzecz dobra publicznego oraz podmioty prowadzące działalność gospodarczą, jednak nie nastawione na osiąganie zysku. Projekt podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym etapie zgłaszane są inicjatywy społeczne, których tematyka musi być zgodna z celami statutowymi Fundacji LOTTO. Drugi etap to rywalizacja właściwa (10 czerwca - 31 sierpnia), czyli pokonywanie kilometrów na rowerach, na rzecz wybranych inicjatyw. Wygrywa organizacja, która zbierze na swoim koncie najwięcej kilometrów.

Terminy:
I Etap (zgłaszanie wniosków): 9 maja - 29 maja, II Etap(rywalizacja): 10 czerwca - 31 sierpnia 

Podczas czterech edycji programu OdLOTTOwa jazda:

  • przejechano łącznie ponad 28 200 000 km rowerami,
  • rywalizowało 158 Organizacji,
  • na rowerze jeździło ponad 49 240 uczestników,
  • uczestnicy mogli wesprzeć 158 różnych projektów, przekazując im wyjeżdżone przez siebie kilometry,
  • wspólnie spalono ponad 1066 000 000 kcal.
Reklama