Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Dofinansowanie na reklamę 10 tys. USD miesięcznie – program Google Ad Grants

Reklama
Nabór od 17.02.2022 00:00
Webup! S.C.
biuro@web-up.pl +48 502 686 855
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 10 tys. USD
W ramach programu Google Ad Grants, organizacja non-profit może korzystać z reklam tekstowych Google Ads. Dowiedz się czy Twoja organizacja może skorzystać z programu i umów bezpłatną konsultację.

Reklama Google Ad Grants

Z reklamami tekstowymi Google spotykamy się na co dzień w czasie korzystania z wyszukiwarki Google. Sponsorowane linki pojawiają się w wynikach wyszukiwania na górze i dole strony. Zazwyczaj są to pierwsze dwa lub trzy wyniki wyszukiwania. Reklamy Google Adwords różnią się od organicznych wyników jedynie subtelnym dopiskiem 'reklama' obok linku do strony.

Korzyści z przystąpienia do programu Google Ad Grants

Google Ad Grants pomaga organizacjom non-profit informować świat o ich misji. W ramach programu możesz promować inicjatywy, działalność gospodarczą organizacji, pozyskiwać darczyńców, pomagać Twoim podopiecznym, rekrutować wolontariuszy, przyciągać ofiarodawców i realizować nowe projektu.

Warunki przystąpienia:

O konto Google dla Organizacji Non-Profit mogą ubiegać się wszystkie organizacje non-profit mające dobrą opinię, posiadające aktualny statut oraz odpis z KRS.

Proces składania podania o Grant

  • Zarejestruj organizację na portalu www.techsoup.pl i uzyskaj token kwalifikacji,
  • Zarejestruj organizację w Google dla Organizacji Non-Profit korzystając z otrzymanego tokenu,
  • Aktywuj Google Ad Grants na portalu Google dla Organizacji Non-Profit.

❗️ Masz pytania?

Umów bezpłatną konsultację - tutaj i dołącz do bezpłatnej grupy (ponad 1200 NGO) i zobacz film instruktażowy dot. procedury składania podania o grant - tutaj.

Źródło: www.web-up.pl
Reklama