Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Ostatnie dni naboru wniosków na minigranty i bony dla wolontariuszy

Reklama
Nabór od 17.11.2021 do 30.11.2021 23:59
Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku
Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku tel. 58 772 42 21 mail: ks@wolontariatgdansk.pl
Łączny budżet 15 tys. PLN
Do 100% dofinansowania
Dotacje do 1 tys. PLN
Wolontariusze
Jesteś wolontariuszem i masz pomysł na działanie wolontariackie lub rozwój osobisty, ale brak Ci funduszy na jego realizację? A może współpracujesz z wolontariuszami, którzy mają głowę pełną pomysłów i do ich realizacji potrzebują odrobiny wsparcia?

Spróbujcie sił w konkursach na minigranty i bony!

GRANTY NA DZIAŁANIA

Wnioski mogą składać zespoły wolontariuszy, którzy chcą zrealizować własne pomysły oddolnych działań wolontariackich na terenie woj. pomorskiego.

Czytaj więcej: https://wolontariatgdansk.pl/minigranty-na-inicjatywy-wolontariackie/

BONY EDUKACYJNE NA ROZWÓJ

Możecie je wykorzystać na dowolnie wybrane działanie o charakterze edukacyjnym i rozwojowym, które pomoże Wam nie tylko pogłębić Wasze umiejętności i kompetencje lub zakupić niezbędne pomoce edukacyjne, ale także rozwinąć Wasze pasje i zainteresowania. Wszystko z myślą o docenieniu najbardziej aktywnych i wypełnieniu wolontariatu nową energią do działań społecznych :-)

Czytaj więcej: https://wolontariatgdansk.pl/bony-edukacyjne/

Uwaga! Nabór do 30 listopada, ale wnioski przyjmowane są i rozpatrywane w trybie ciągłym, więc – kto pierwszy, ten ma większe szanse na zgarnięcie środków 🙂 Nie zwlekaj!

Działania realizowane dzięki dofinansowaniu przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków „Korpusu Solidarności - Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030".

Źródło: RCWG
Reklama