Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz zacząć zbierać pieniądze dla swojej NGO? Kup kurs online i dowiedz się jak to robić!

Minigranty i bony na działania i rozwój dla wolontariuszy

Reklama
Nabór od 11.10.2021 do 30.11.2021 23:59
Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku
tel. 58 772 42 21 mail: ks@wolontariatgdansk.pl
Łączny budżet 15 tys. PLN
Od 0% do 100% dofinansowania
Dotacje od 0 do 1 tys. PLN
Chorzy, Mężczyźni, Młodzież, Organizacje pozarządowe, Seniorzy, Rodziny, Dorośli, Dzieci, Kobiety, Wolontariusze, Osoby z niepełnosprawnościami
Jesteś wolontariuszem i masz pomysł na działanie wolontariackie lub rozwój osobisty, ale brak Ci funduszy na jego realizację? A może współpracujesz z wolontariuszami, którzy mają głowę pełną pomysłów i do ich realizacji potrzebują odrobiny wsparcia?

Spróbujcie sił w konkursach na minigranty i bony!

GRANTY NA DZIAŁANIA

Wnioski mogą składać zespoły wolontariuszy, którzy chcą zrealizować własne pomysły oddolnych działań wolontariackich na terenie woj. pomorskiego.

Czytaj więcej: https://wolontariatgdansk.pl/minigranty-na-inicjatywy-wolontariackie/otwiera się w nowej karcie

BONY EDUKACYJNE NA ROZWÓJ

Możecie je wykorzystać na dowolnie wybrane działanie o charakterze edukacyjnym i rozwojowym, które pomoże Wam nie tylko pogłębić Wasze umiejętności i kompetencje lub zakupić niezbędne pomoce edukacyjne, ale także rozwinąć Wasze pasje i zainteresowania. Wszystko z myślą o docenieniu najbardziej aktywnych i wypełnieniu wolontariatu nową energią do działań społecznych :-)

Czytaj więcej: https://wolontariatgdansk.pl/bony-edukacyjne/otwiera się w nowej karcie

Uwaga! Nabór do 30 listopada, ale wnioski przyjmowane są i rozpatrywane w trybie ciągłym, więc – kto pierwszy, ten ma większe szanse na zgarnięcie środków 🙂 Nie zwlekaj!

Działania realizowane dzięki dofinansowaniu przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków „Korpusu Solidarności - Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030".

Źródło: RCWG
Reklama