Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz zacząć zbierać pieniądze dla swojej NGO? Kup kurs online i dowiedz się jak to robić!

Inkubator Włącznik Innowacji Społecznych

Reklama
Nabór od 30.09.2021 do 30.10.2021 23:59
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu
agata.siwek@rops.poznan.pl; 695 214 393
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 32 tys. PLN
Osoby bezrobotne, Chorzy, Młodzież, Mniejszości narodowe, Organizacje pozarządowe, Seniorzy, Rodziny, Osoby w kryzysie bezdomności, Dzieci, Kobiety, Wolontariusze, Osoby z niepełnosprawnościami, Osoby LGBT+, Cudzoziemcy, migranci, Osoby uzależnione
Oferujemy granty o średniej wartości 32 tys. zł. To szansa, by wprowadzić w życie nowe ciekawe rozwiązania wspierające osoby zagrożone wykluczeniem społecznym.

Trwa nabór do ogólnopolskiego inkubatora Włącznik Innowacji Społecznych. Inkubator to przestrzeń do tworzenia, rozwijania i eksperymentowania. Oferujemy granty o średniej wartości 32 tys. zł. To szansa by wprowadzić w życie nowe ciekawe rozwiązania wspierające osoby zagrożone wykluczeniem społecznym.

Masz pomysł? Nie czekaj – skonsultuj go z nami już dziś. Pomożemy, doradzimy jeszcze przed wysłaniem zgłoszenia.

Poszukujemy pomysłów dedykowanych m.in migrantom i migrantkom, dzieciom i młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym, osobom w kryzysie bezdomności, osobom dyskryminowanym ze względu na płeć, orientacje seksualną, osobom z niepełnosprawnościami oraz seniorom. 

Od czego zacząć? W poniedziałek 4 października, zapraszamy na webinar informacyjny. 
 Opowiemy kogo szukamy, jakie wsparcie oferujemy i jak się do nas zgłosić. Zarejestruj się już teraz https://forms.gle/yVzhXyBBCrQ5kWfj7

Przed nami także warsztaty kreatywne. Do wyboru 13, 20 i 21 października: https://forms.gle/B2qAPNY6mutJrb9A7

Nabór trwa do 30 października 2021 r. Włącz się do działania!

Informacje na temat inkubatora Włącznik Innowacji Społecznych dostępne są na stronie internetowej: http://innowacje.rops.poznan.pl/wlacznik/aktualne-nabory/ oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/innowatorzy/.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER), Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Oś priorytetowa: IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie: 4.1 Innowacje społeczne. Liderem projektu jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, partnerami Stowarzyszenie na Rzecz Spółdzielni Socjalnych oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej UM WZ.

Reklama