Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Miejsce spotkań różnych opinii. Wywiady. Komentarze. Debaty. Felietony Publicystyka.ngo.pl. Zacznij z nami dzień!

Nabór wniosków w programie: Pomoc Polakom na Wschodzie

Reklama
Nabór od 07.09.2021 do 30.09.2021 23:59
Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie”
W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 22 628 55 57 lub +48 500 122 987.
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” ogłasiła nabór na wnioski o dofinansowanie projektów działań zaplanowanych na 2022 rok w obszarach: Edukacja, Kultura i promocja Polski na świecie, Publikacje, Dziedzictwo kulturowe i historyczne, Aktywizacja środowisk, Pomoc charytatywna i socjalna oraz wsparcie Mediów*.

*Beneficjenci, którzy w ramach obszaru Media uzyskali już potwierdzenie dofinansowania od KPRM na rok 2022 proszeni są o nieskładanie w ramach tego naboru wniosków projektowych na działania objęte finansowaniem w latach 2021-22.  

Nabór potrwa od 1 września do 30 września 2021 r.

Tak jak w poprzednich latach, zachęcamy Państwa do składania wniosków związanych z rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości, obroną dobrego imienia Polski oraz działań promujących polską kulturę i historię na świecie.

Wnioski przyjmujemy na załączonych poniżej formularzach, które wypełnione i podpisane należy wysłać na adres e-mailowy: wnioski@pol.org.pl. W kolejnym etapie naboru będzie istniała również możliwość składania wniosków przez system internetowy Benigna, w którym istnieje konieczność rejestracji użytkownika.

Reklama