Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych na 2021 r. z zakresu "Przeciwdziałanie uzależnieniom...

Reklama
Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych na 2021 r. z zakresu "Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym" pn. "Propagowanie zdrowego sposobu spędzania czasu wolnego poprzez organizację zajęć o charakterze sportowym i rekreacyjnym dla dzieci i młodzieży wraz z zajęciami profilaktycznymi"
Nabór od 03.08.2021 do 24.08.2021 23:59
Wydział Spraw Społecznych
Łączny budżet 100 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Urząd Miasta Racibórz, Wydział Spraw Społecznych ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych na 2021 r. z zakresu "Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym" pn. "Propagowanie zdrowego sposobu spędzania czasu wolnego poprzez organizację zajęć o charakterze sportowym i rekreacyjnym dla dzieci i młodzieży wraz z zajęciami profilaktycznymi".

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych na 2021 r. z zakresu „Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym”.

Rodzaj zadania: „Propagowanie zdrowego sposobu spędzania czasu wolnego poprzez organizację zajęć o charakterze sportowym i rekreacyjnym dla dzieci i młodzieży wraz z zajęciami profilaktycznymi”. Na przedstawione do realizacji zadanie przeznacza się środki publiczne w wysokości 100 000 zł.

 

 

 

Źródło: Urząd Miasta Racibórz

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama